powered by:
CATALIST
reklamę obsługuje Agencja Interaktywna CATALIST
Pomoc dla użytkowników mojaSONDA.pl

Pomoc

Pomoc dla użytkowników mojaSONDA.pl

mojaSONDA - ekspresowa sonda za darmo, bez logowania w trymiga

Jak stworzyć nową sondę?

Aby stworzyć nową sondę i zamieścić ją na swoim blogu lub stronie www nie musisz zakładać konta ani się logować. Po prostu wypełnij poniższe pola wpisując pytanie i odpowiedzi, jakie będą mieli do wyboru Twoi czytelnicy. Jeżeli chcesz, możesz również podać krótki opis, aby ułatwić zrozumienie Twojej sondy. Ale nie jest to konieczne.

Jeżeli chciałbyś mieć więcej odpowiedzi niż jest dostępnych wolnych pól do ich wpisania - kliknij w link Dodaj kolejną a pojawi się następne pole odpowiedzi. Zawsze możesz ustawić odpowiedzi w innej kolejności, chwytając wybraną odpowiedź myszką i przesuwając w nowe miejsce.

Na koniec przepisz kod z obrazka i potwierdź, że przeczytałeś/aś i akceptujesz regulamin. Jest to niezbędne, aby utworzyć sondę.Edycja parametrów Twojej sondy

Adres Twojej sondy
Możesz ustalić swój własny, unikalny i łatwiejszy do zapamiętania adres www Twojej sondy, np. http://stefan.mojasonda.pl. Warto zmieniać adres na własny, jeżeli zamierzasz np. wysyłać adres strony z sonda do znajomych.

Możliwość edycji sondy w przyszłości
Jeżeli podasz Twój adres e-mail, wyślemy do Ciebie tajny, specjalnie przygotowany adres strony www, który będzie służył do edycji tej właśnie sondy. Bez tego kodu nie będziesz mógł już nigdy zmieniać i poprawiać Twojej sondyLinki edycji działają tylko określony czas

Ponieważ możesz tworzyć sondę bez logowania w kilka sekund, musimy ją zabezpieczyć przed innymi użytkownikami. Żeby nikt nie mógł Ci jej zmienić, skasować czy popsuć. Dlatego TYLKO TY możesz ją teraz edytować i jak minie czas przeznaczony na jej edycję - nie będzie to już możliwe.

Ale wystarczy tylko, że podasz Twój adres e-mail na stronie pobierania kodu sondy, o wyślemy do Cieie unikalny, tajny kod do jej edycji. Wtedy już zawsze będziesz mógł wrócić na tę stronę i zmieniać Twoją sondę. Dla bezpieczeństwa Twojej sondy stworzyliśmy mechanizm, który pozwala na jej edycję tylko Tobie. Po stworzeniu nowej sondy pamiętamy, że to Ty ją stworzyleś przez około godzinę. Później już nikt (nawet Ty) nie będzie jej mógł zmienić. Ale jest na to sposób!

Aby edytować w przyszłości swoją sondę (zmieniać wygląd, kasować komentarze, zmieniać wyniki ;-) - należy wejść na stronę sondy poprzez tajny link do edycji, który wysyłamy do Ciebie na podany adres e-mail. Twój adres e-mail podajesz na stronie "Kod sondy".

Jeżeli nie możesz odnaleźć tego adresu, podaj Twój adres e-mail a wyślemy Ci kod do edycji ponownie.

WebDesing & Realizacja Agencja Interaktywna CATALIST - Wydawca CATALIST sc, Krowoderskich Zuchów 17/12, 31-271 Kraków

(c) 2006-2019 mojaSONDA.pl ekspresowa SONDA za darmo, bez logowania, Informacja o przetwarzaniu danych